Hizmetlerimiz

Ev temizliği konusunda özellikle çalışan ailelerin en büyük yardımcısı olan firmamız, evinizin size ait özel bir alan olduğu düşüncesini esas alarak titiz, saygılı ve hijyenik bir şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Detaylı Ofis Temizlik Hizmetlerinde de hizmet veren firmamızdan sizlere özel çalışma planı isteyebilirsiniz. Ekibimiz size en uygun olan çalışma saatine uyum sağlayacaktır ve bu şekilde hem zamandan hem de maddi açıdan tasarruf edebilirsiniz. 

Cami ve İbadethane için özel ekipmanlarımız ve son derece titiz personelimiz ile firmamız bu alanda hizmet vermektedir.

Temizlik hizmetleri arasında en çok tercih edilen inşaat temizlikleri için kullanılan özel malzemeler sayesinde meskeninizde inşaat atığı kalmadan rahatça yaşamanın konforunu tadacaksınız. Firmamız toplu konut temizliklerinde de hizmet vermektedir.

Dış Cephe Temizlik Şirketi arayışında olan kurumlar için en büyük yardımcınız olarak tüm güvenlik önlemlerini alarak, çalıştırdığımız profesyonel camcılarımız sayesinde gözünüz arkanızda kalmayacak.

Firmamız araba temizliği için envanterinde bulundurduğu ekipmanlarıyla, araba temizliği konusunda titiz bir hizmet vermektedir.

Çalışan aileler için özellikle de bayanlar için halı yıkama eylemi artık eskisinden daha zahmetli. Kafkas Temizlik A.Ş. olarak halıları evinizden alıp, işinde uzman olan ekibimiz tarafından titiz bir şekilde temizlendikten sonra sizi hiç zahmete sokmadan tekrar evinize getirip teslim ediyoruz.

Seyahat severler sadece seyahatlerine odaklansınlar diye firmamız tıpkı araç temizliğinde olduğu gibi detaylı ve titiz çalışmalar yaparak hizmet vermektedir.

Günde yüzlerce kişinin uğradığı ve vakit geçirdiği, yaz ayının vazgeçilmezi olan plajlarda doğal olarak çevre kirliliği vb. gibi durumlar sık sık görülüyor. Kafkas Temizlik A.Ş. olarak plaj temizliği konusunda da hizmet vermekteyiz.

Gemi, yat ve tekne için profesyonel çözümler ile hizmet vermekteyiz. Bulunduğu marina veya limanları bize bildirdikten sonra dilediğiniz zamanda şirketimizden hizmet alabilirsiniz.

Gemi ve yat içerisinde bulunan mobilya ve eşyaları deforme etmeyecek güvenilir ekipmanlarla 7×24 hizmetinizdeyiz. Özellikle tadilat, restorasyon, bakım sonrasında veya tur, gezi sonrası temizliklerde en büyük yardımcınız olmak bize gurur ve mutluluk  vermektedir.